2T uchun motor moyi RAVENOL Selfmix 2T

Mahsulot kodi: 1153100
Qisqa ishlab chiqaruvchi kodi: 1153100-001
To‘liq ishlab chiqaruvchi kodi: 1153100-001-01-999
Shtrix-kod: 4014835728615
Eskirgan shtrix-kodlar:
Eskirgan artikullar: 1153100-001-01-100, 1153100-001-01-001, 1153100-001-06-999, 1153100-001-01-998
Narx:
-
  • Online xarid qilish

2T uchun motor moyi RAVENOL Selfmix 2T

Mahsulot kodi: 1153100
Yog‘ turi:
Texnik spetsifikatsiyalarga mos:
ISO L-EGB
NMMA TC-W
API:
JASO:
Teglar:

Suv yoki havo bilan sovutiladigan ikki taktli benzinli dvigatellar uchun mineral moy, masalan, o't o'rish mashinalari, benzinli arra, trimmerlar uchun, shuningdek mototsikllar, mopedlar, mopedlar uchun mos keladi. Benzinning oktan sonini o'zgartirmaydi. Og'ir shahar sharoitida barqaror xatti-harakat.

RAVENOL Selfmix 2T – kichik o'lchamli texnika uchun ikki taktli dvigatellar uchun mineral moy (ishchi suyuqlik sifatida ishlatiladi, yoqilg'i bilan aralashtiriladi).

Porshen halqalari ariqchalarining, yonish kamerasining va chiqarish teshiklarining kokslanishini oldini oladi. Shuningdek, shamlaridagi ifloslanishlar va ishqalanuvchi elementlardagi zangdan qochishga yordam beradi.

Qo'llanilishi:

Suv yoki havo bilan sovutiladigan, kichik va o'rta ish hajmlaridagi, aralash yoki alohida moylashli ikki taktli dvigatellar uchun universal moylash materiali sifatida maxsus ishlab chiqilgan.

Alohida moylash tizimlarida foydalanilganda mahsulot optimal moylash va atrof-muhitga minimal tutun chiqarishni kafolatlaydi.

Suv yoki havo bilan sovutiladigan ikki taktli benzinli dvigatellar uchun qo'llaniladi, masalan, o't o'rish mashinalari, zanjirli arralar, trimmerlar uchun, shuningdek mototsikllar, mopedlar, mopedlar uchun mos keladi.

RAVENOL Selfmix 2T uchun tavsiya etilgan aralashtirish nisbatlari:

Maksimal - 1:50. Texnika ishlab chiqaruvchisining tavsiyalariga rioya qiling!

Qadoqlash 1000 ml:

15 l yoqilg'i = 1 : 15
20 l yoqilg'i = 1 : 20
25 l yoqilg'i = 1 : 25
30 l yoqilg'i = 1 : 30
40 l yoqilg'i = 1 : 40
50 l yoqilg'i = 1 : 50

Selfmix 2T qo'llanilishi quyidagilarni ta'minlaydi:

  • Korroziyadan ajoyib himoya
  • Oksidlanishga yuqori chidamlilik
  • Eyilishdan mukammal himoya
  • Koks hosil bo'lmasligi
  • Universal qo'llanilish
  • Chiqindilarni kamaytirish hisobiga atrof-muhitni muhofaza qilish
Ko‘proq ko‘rsatish Kamroq ko‘rsatish
  • Online xarid qilish
Savdo maydonchalari:
2T uchun motor moyi RAVENOL Selfmix 2T
shop.ravenol.uz shop.ravenol.uz

Texnik xususiyatlar

Parametr Qiymat Audit
Dvigatelning taktligi 2T  
Kenglik, mm 400  
Uzunlik, mm 400  
Balandlik, mm 585  
Og‘irlik, kg 56.538  
Tavsiyalar Dolmar, Hitachi, Husqvarna, Jonsered, Makita, Maruyama, McCulloch, Oleo-Mac, Oregon, Partner, Poulan, Ryobi, STIHL  
Brand RAVENOL  
Mos keladi Dolmar, Hitachi, Husqvarna, Jonsered, Makita, Maruyama, McCulloch, Oregon, Partner, Poulan, Ryobi, STIHL  
Zichlik 20°С da, g/cm³ 872 EN ISO 12185
Rang Qizil ingl
Viskozite 100°С da, mm²/s 9 DIN 51562-1
Viskozite 40°С da, mm²/s 66.4 DIN 51562-1
Viskozite indeksi VI 110 DIN ISO 2909
Qotish harorati, °C -24 DIN ISO 3016
Yong‘in chiqish harorati, °C 178 DIN EN ISO 2592
Alpine 0100611
Alpine 0100612
Alpine 0100613
Alpine 0100614
Alpine 0100615
Alpine 100611
Alpine 100612
Alpine 100613
Alpine 100614
Alpine 100615
Husqvarna 587808512
STIHL 07813198401
STIHL 07813198410
STIHL 07813198411
STIHL 07813198433
STIHL 07813198434
Suzuki 9900021B40016